AEQUITAS Kancelaria Prawnicza Sp. z o.o. jest nowoczesną polską firmą prawniczą, która stawia sobie za cel świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie wszystkich problemów prawnych wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki specjalistycznej wiedzy zespołu prawników i specjalistów z innych dziedzin połączonej z wykorzystaniem unikalnej technologii informatycznej oraz zastosowaniu nowoczesnych sposobów zarządzania firmą zapewniamy przedsiębiorcom efektywną i konkurencyjną cenowo pomoc prawną.
 
Naszą ambicją jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów, dzięki czemu będziemy mogli wyznaczać nowe standardy świadczenia usług prawniczych, znacznie podwyższając ich jakość. Dążymy do stworzenia nowego modelu relacji z Klientami, opartego na przesłankach czysto biznesowych.
 
Bezpieczeństwo oraz ciągłość wykonywania usług gwarantuje wdrożona w Kancelarii polityka bezpieczeństwa oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych, realizowana przy zachowaniu kryteriów fachowości i odpowiedzialności, którą to odpowiedzialność ponosi spółka oraz osobiście radcowie prawni.
Korzystamy z autorskiego systemu informatycznego o nazwie Legal Cases Managment – który w sposób zintegrowany zarządza wszystkimi działaniami Kancelarii. Pozwala na kompleksową obsługę prawną, a szczególnie na zarządzanie wierzytelnościami.